طریقه راه اندازی Tone Process

این نرم افزار برای تشخیص انواع بوق ها شامل Ring Back ، Busy و Fast Busy  خط تلفن شما طراحی شده است، به عنوان مثال هر وقت که سیستم تلفن گویای شما برای وصل داخلی ها اقدام کند، می تواند تشخیص دهد که آن خط داخلی جواب داده، جواب نمی دهد یا اشغال است. پس بهتر است این برنامه را نصب کنید .

برای انجام این کار نیاز به انجام چند مرحله دارید که ما آنرا برای شما شرح داده ایم :

قبل از شروع انجام عملیات، شما باید حتماً دو خط داخلی را به کارت Donjin ویاDialogic وصل نمائید .

1- ابتدا ازطریق منویStart،All Program را باز کرده و از گزینه Tiba Samaneh،Tone Process را انتخاب کنید .


2- پنجره کوچکی به نام پردازشگر مرکزتلفن باز می شود، شما باید پردازشگر اتوماتیک را انتخاب کنید و کلید بعدی را بزنید .


3- دراین مرحله باید نام مرکز تلفن خود را وارد نمائید، در صورت نیاز می توانید به کمک دکمه کنار این گزینه مراکز تلفن تعریف شده را انتخاب نمائید. سپس نوع کارت سخت افزاری نصب شده را انتخاب نموده و کلید بعدی را فشار دهید .


4- در اینجا لطفاً یکی از داخلی های مرکز تلفن را به کانال 1 کارت سخت افزاری از طریق کابل تلفن وصل نمائید. سپس شماره داخلی را در کادر وارد نمائید.


5- سپس یکی دیگر از داخلی های مرکز تلفن را به کانال 2 کارت سخت افزاری از طریق کابل تلفن وصل نمائید. سپس شماره داخلی را در کادر مشخص شده وارد نمائید و کلید بعدی را فشار دهید.


6- بعد از انجام مراحل فوق پنجره ای برای شما باز خواهد شد که به شما این قابلیت را می دهد که با زدن دکمه شروع عملیات تعیین سیگنالها را آغاز کنید، ولی ابتدا باید در قسمت Record Time مدت زمان انجام عملیات را مشخص کنید که معمولاًبین 8 تا 10 ثانیه می باشد. بعد از انجام این تنظیمات کلید شروع را زده تا دستگاه آغاز به کار کند .


7- بعد ازانجام کار دستگاه، در جدولی که در وسط پنجره درج شده سه عنوانRing Back(بوق آزاد) Busy(بوق اشغال)وFast Busy(بوق اشغال داخلی) مشاهده می کنید که مختصات هر کدام را بدست آورده است .
8- سپس شما بازدن کلید ذخیره عملیات انجام شده را ثبت نمایید .
برچسب ها


تلفن گویا IVR پردازش صدا ToneProcess