۴۲۱۸۳۰۰۰ - ۰۲۱

نرم افزار تلفن گویا


محصول تلفن گویای شرکت تیبا سامانه به نام "پیام گو" ، شامل سیستم حرفه ای تلفن گویا است که در بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی داخل و خارج کشور نصب و راه اندازی شده است. این محصول دارای دو بخش سخت افزار تلفن گویا و نرم افزار تلفن گویا است.

سخت افزار تلفن گویا که معمولا در داخل یک دستگاه کامپیوتر نصب می شود ، وظیفه ارتباط با خطوط تلفن را بعهده دارد و دارای مدل های مختلف شامل "دیالوجیک" Dialogic (محصول شرکت Intel آمریکا) و "دانجین" Donjin (محصول کشور چین) است.

سخت افزار ها دارای ظرفیت های متفاوت از 2 (Port) خط تا 120 خط و مدلهای آنالوگ ، دیجیتال (E1) و VOIP بوده و پل ارتباطی بین نرم افزار و خطوط تلفن هستند. اطلاعات کامل سخت افزار ها و مدل های مختلف آنها را می توانید در بخش سخت افزار تلفن گویا ملاحظه نمایید.

بسته نرم افزار تلفن گویا ، شامل سه نرم افزار "پیام نگار" ، "پیام گو" و "پیام نما" می باشد که با استفاده از آن می توانید هر نوع خدماتی را از طریق تلفن در اختیار مخاطب قرار دهید. نرم افزار اول جهت طراحی سناریو بکار می رود ، نرم افزار دوم "پیام گو" به عنوان سرور تلفن گویا نصب می شود و نرم افزار "پیام نما" برای استفاده کاربران (بر روی کلاینت ها) است.


پیام نگار


با نرم افزار "پیام نگار" می توانید سناریو پاسخگویی به تماس ها ی تلفنی (فلوچارت تماس) را بصورت گرافیکی طراحی نمایید و تلفن گویای دلخواهتان را بسازید. این نرم افزار دارای ابزارهایی است که به شما کمک می کند منوهای صوتی تلفن گویا ، دریافت شماره از تماس گیرنده ، ضبط پیغام ، شماره گیری ، اتصال به داخلی و ... را تعریف نموده و قبل از اجرا بر روی خط تلفن بصورت مجازی سناریو پاسخگویی را تست کنید.


پیام گو


نرم افزار "پیام گو" قلب اصلی تلفن گویا است و وظیفه پاسخگویی به تماس ها و اجرای سناریو طراحی شده را بعهده دارد. این نرم افزار از طریق ارتباط با سخت افزار تلفن گویا ، خطوط تلفن را مدیریت نموده و وضعیت هر خط تلفن و عملیات در حال اجرا بر روی آنها را نمایش می دهد . "پیام گو" دارای هسته پایدار و مطمئن بوده و کلیه عملیات تماسها را بصورت Log ذخیره می کند و درصورت بروز هرگونه اشکال ، کاربر را مطلع می سازد.این نرم افزار بر روی سرور تلفن گویا نصب می گردد.

نرم-افزار-تلفن-گویا مانیتورینگ  سامانه تلفن گویا

پیام نما


نرم افزار "پیام نما" جهت استفاده کاربران تلفن گویا است و مرکز مدیریت سیستم ، داشبورد تماسها و گزارشات می باشد. هر کاربر می تواند با ورود نام کاربری و رمز عبور وارد کارتابل خود شده و به پیام ها ، فکس ها ، پیامک ها ، ایمیل ها و گزارشات تماسها دسترسی پیدا کند. اطلاعات تماس گیرندگان و مشتریان و کلیه عملیات مربوط به آنها در نرم افزار ثبت می شود و در هنگام تماس ورودی شماره و نام مشتری را بصورت Popup نمایش می دهد. این نرم افزار دارای گزارشات کامل و متنوع آماری از تماسهای ورودی شهری ، نمودار تماسها و وضعیت پاسخگویی داخلی ها می باشد.نرم افزار بصورت WebBased (تحت شبکه) طراحی شده است و کلیه کاربران و مدیران می توانند از طریق شبکه محلی و یا اینترنت به اطلاعات و گزارشات مورد نیاز خود دسترسی یابند.


ارتباط آسان با انواع بانک های اطلاعاتی


سامانه تلفن گویا و مرکز تماس شرکت تیبا سامانه قابلیت ارتباط با انواع بانک های اطلاعاتی نظیر SqlServer , Oracle , MySQL , FoxPro و یا فراخوانی WebService را دارد و می تواند از طریق لینک با سایر نرم افزار های شما مانند حسابداری ، CRM ، فروش و ... اطلاعات موردنظر تماس گیرندگان را بدون دخالت نیروی انسانی در اختیار آنها قرار دهد و یا با درج اطلاعات در بانک اطلاعاتی خدماتی مانند ثبت سفارش را نیز ارائه نماید. تلفیق سامانه تلفن گویا با امکاناتی از قبیل ارسال ایمیل ، ارسال پیامک ، فراخوانی URL ، فراخوانی وب سرویس و ارتباط با بانک های اطلاعاتی موجب تولید سیستمهای کارآمد و کاربردی می گردد.


نصب و راه اندازی تلفن گویا


جهت نصب و راه اندازی سامانه تلفن گویا ، یک دستگاه کامپیوتر و خط تلفن لازم است . سخت افزار تلفن گویا در داخل کیس کامپیوتر روی PCI Slot نصب می گردد و خطوط تلفن با سوکت به کارت سخت افزاری متصل می شوند. بسته نرم افزار تلفن گویا نیز بر روی کامپیوتر نصب شده و از طریق ارتباط با سخت افزار تماس ها را پاسخ و مدیریت می نماید.


خطوط تلفن معمولا به دو صورت به تلفن گویا متصل می شوند :


۱- درصورتی که تلفن گویا قرار نیست تماس را به داخلی وصل کند و یا به عبارت دیگر اپراتور انسانی جهت پاسخگویی به تماس وجود ندارد ، خطوط تلفن شهری مستقیما به کارت سخت افزاری تلفن گویا وصل می شوند. نمونه این سیستمها عبارتند از ساعت گویا ، تلفن بانک ، فکس سرور ، قصه گو ، مسابقه ، نظر سنجی و بصورت کلی سیستمهای اطلاع رسانی که پس از ارائه خدمات تماس قطع می شود. پیکربندی این نوع سیستم ها مطابق شکل زیر می باشد:


۲- درصورتی که در بخشی از سامانه تلفن گویا ، تماس به داخلی متصل می شود ، لازم است خطوط تلفن داخلی از سانترال (مرکز تلفن) به کارت سخت افزاری تلفن گویا متصل شود.نمونه این سیستمها مراکز تماس ، سامانه 118 و تلفن گویای شرکت ها و سازمانها می باشد.نحوه اتصال خطوط مطابق شکل زیر می باشد:


پشتیبانی و خدمات پس از فروش


کلیه محصولات شرکت دارای یکسال پشتیبانی رایگان و سخت افزارهای ارائه شده دارای یکسال گارانتی تعویض می باشند. با توجه به اینکه سامانه "پیام گو" دارای قابلیت اطمینان بالا و سیستم پایداری می باشد، پشتیبانی سیستم راحت بوده و معمولا بصورت از راه دور انجام می شودو در مواقع لزوم بصورت مراجعه حضوری ، پشتیبانی ارائه می گردد.

کلیه محصولات نیز دارای پنج سال خدمات پس از فروش بوده و نسخه های آتی بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.