۴۲۱۸۳۰۰۰ - ۰۲۱

دورکاری


ویروس کرونا یکی از خطرناک‌ترین  ویروس‌های شناخته شده است که این روزها تاثیر بسیار زیادی روی کسب‌ و کارهای سازمان ها و شرکت ها داشته است.مرکز تماس تحت ویپ یکی از ابزارهایست که در اینگونه موارد به ما جهت دورکاری کمک می کند. هنگامی که صحبت از ویروس کرونا می‌شود بسیاری از افراد این‌گونه فکر می‌کنند که ویروس کرونا قرار است تمامی کسب و کارها را از بین ببرد و آن‌ها را نابود کند. اما باید در نظر داشت که در همین روزهای سخت بعضی از کسب و کارها فروش چند برابری محصولات و خدمات‌شان را تجربه کرده‌اند.
کسب و کارهایی که در روزهای اخیر توانسته‌اند فروش عادی خود را تجربه کنند از سامانه های مناسب دورکاری استفاده کرده‌اند.کرونا یک فرصت برای امتحان دور کاری در کسب و کار:
تماس ها برای ارائه خدمات و فروش شرکت ها بسیار حائز اهمیت می باشند. تماس تلفنی اولین و مهم ترین موضوع برای شرکت ها و سازمان ها برای دورکاری است. شرکت ها با داشتن مرکز تماس تحت ویپ می توانند تمامی تماس های مجموعه خود را در هنگام دورکاری از طریق شبکه به تلفن همراه و یا تلفن منزل کارمندان خود انتقال داده و به این صورت با پاسخگویی تلفن از موبایل و یا پاسخگویی تلفن از منزل  تماس ها را سازماندهی و مدیریت کنند.

در واقع دور کاری یعنی به کارگیری ، کامپیوتر ، فناوری اطلاعات و اینترنت برای انجام امور در هر زمان و هر مکان است.  دورکاری یک نوع مدیریت جدید درکسب و کار محسوب و در این طرح یک ارتباط جدید بین کار و کارمند با مدیر مجموعه اجرا می شود؛ به طوریکه کارمند به جای اینکه برای انجام کار در اداره حاضر شود ، کاری که برایش تعریف شده را در خانه انجام می دهد و مدیر به جای اینکه کارمند را در اداره نظارت کند، این کنترل از طریق فرایند های الکترونیکی از داخل خانه انجام می شود.'درخانه-بمانیم

شرکت تیبا سامانه با ارائه کاملترین مرکز تماس تحت ویپ با نام مرکز تماس سامان امکان مدیریت تماس ها را در زمان دورکاری برای سازمان ها و شرکت ها فراهم کرده است. با استفاده از این مرکز تماس می توان انتقال تماس را از طریق شبکه انجام داد.مدیر مجموعه می تواند آنلاین تمامی تماس ها را شنود و یا تمامی داخلی های شرکت را مانیتور نماید همچنین می تواند تمامی گزارشات تماس ها را با توجه به نیاز بررسی کند. با این سیستم تمامی مکالمات ضبط و در صورت لزوم می توان آن ها را مانیتور و پخش کرد. همچنین امکان فعال کردن ماژول صندوق صوتی وجود دارد تا اگر به هر دلیلی کارمند به داخلی خود پاسخ نداد مشتری بتواند برای وی پیغام بگذارد. در نهایت سیستم، پیغام را به همراه شماره تماس مشتری برای کارمند ایمیل می کند.برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید...

'مدیریت-دورکاری

در حال حاضر شرکت تیباسامانه از طریق دورکاری به مشتریان خود خدمات ارائه می کند.کارمندان با استفاده از اینترنت و کامپیوترهای شخصی خود به شبکه شرکت متصل شده و از منزل به کار خود ادامه می دهند. تمامی تماس های شرکت به موبایل کارمندان انتقال داده شده و مدیر مجموعه به صورت آنلاین تماس ها و داخلی ها و کارکرد کارمندان را مانیتور و مدیریت می نماید.

در صورت تمایل برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 86029385-021 و 86029386-021 تماس حاصل فرمایید.


برچسب ها


دورکاری کرونا