راه اندازی مرکز تماس سامان، محصول جدید شرکت تیبا سامانه


با گسترش هر چه بیشتر شبکه های ارتباطی، سیستم های ویپ (VOIP) نیز به مرور جایگاه خود را در سازمان ها و شرکت ها پیدا می کنند. ویپ سیستمی است که امکان مکالمه صوتی و تصویری را فراهم می کند و برای این امر به شبکه های سنتی مخابرات نیاز نداشته و از شبکه های کامپیوتری استفاده می کند. اولین تاثیر مستقیم استفاده از ویپ ، بهره مندی از امکانات آن شامل تلفن گویا ، ضبط مکالمات ، صف انتظار ، ارتباط بین دفاتر و دهها قابلیت قابل توجه آن است.

شرکت تیبا سامانه با سابقه طولانی در زمینه سیستم های ارتباطی اقدام به تولید محصول جدیدی به نام سامان کرده است و خدمات خود در زمینه ویپ را در قالب این نرم افزار ارائه می دهد. مرکز تماس سامان بر پایه نرم افزار متن باز استریسک بوده و گستره وسیعی از خدمات ویپ را پشتیبانی می کند.

شرکت ها و سازمان هایی که دارای شعب مختلف در سطح شهر و کشور بوده و از بستر شبکه ای مناسب بین شعب نیز برخوردار می باشند، با استفاده از مرکز تماس سامان می توانند در هزینه تلفن خود نیز صرفه جویی کنند. از طرف دیگر با وجود امکاناتی از قبیل ضبط مکالمات تلفنی می توانند از نحوه ارتباط کارکنان خود با مشتریان آگاه شده و در راستای رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان گام بردارند.

جهت اطلاعات بیشتر از این محصول اینجا کلیک کنید.
برچسب ها


تلفن گویا مرکزتلفن VOIP ویپ VOIP نرم افزار سامان