سیستم کنترل شارژ مشاوره تلفنی


کنترل اعتبار

سیستم کنترل شارژ مشاوره تلفنی :

با توجه به مورد استفاده قرار گرفتن روز افزون از سیستم های مشاوره های تلفنی در زمینه های مختلف ، آموزش از راه دور از طریق تلفن ، سرگرمی های کودکان و ... کاربرد سیستم های کنترل اعتبار بسیار حائز اهمیت می باشد. به عنوان مثال پزشکان ، روان شناسان و مشاوران در زمینه های مختلف مانند مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده، مشاوره برای والدین و رفتار بافرزندان و ... می توانند از طریق تلفن خدمات مشاوره ای خود را به کاربران ارائه دهند و همچنین مشاوره های حقوقی و یا آموزشگاه ها که می خواهند به دانش آموزان خود از راه دور پشتیبانی درسی بدهند.همچنین در سیستم های قصه گو ، دیکته گو ،سرگرمی کودکان ، فال ،دیوان شاعران ، یا اعلام آخرین اخبار و خیلی موارد دیگر که میخواهند کاربران خود اشتراک با شارژ اعتبار داشته باشند لازم است از سیستم کنترل اعتبار استفاده نمایند.

در سیستم کنترل اعتبار کاربر با شماره های درنظر گرفته شده برای مجموعه تماس گرفته سپس بعد از اجرای منوهای مناسب می تواند موضوعی که می خواهد درباره ی آن مشاوره دریافت کند ، انتخاب نماید . در مرحله ی بعد باید مشاور مورد نظر خود را انتخاب کند.در ادامه باید کد اشتراک خود را که از قبل دریافت نموده وارد نماید (اگر اشتراک کاربر بر روی شماره تماس وی ست شده است نیازی به وارد کردن کد اشتراک ندارد.) .سیستم مدت زمان اعتبار کاربر را با توجه به کد اشتراک و یا شماره تماس وی اعلام می نماید سپس او را به مشاور مورد نظر ارتباط می دهد. اگر مشاور مورد نظر در حال مکالمه باشد کاربر وارد صف انتظار می شود. در نظر داشته باشید تا کاربر مکالمه خود را با مشاور آغاز نکند از اعتبار مشترک کسر نمی شود. اتصال به کارشناس مشاوره بسته به مجموعه به دو حالت می باشد. در حالت اول کارشناس داخل مجموعه می باشد و تماس به داخلی مشاور وصل می شود. و در حالت دوم کارشناس در مجموعه حضور ندارد و تماس به تلفن همراه او وصل می شود. این سیستم برای کسانی که می خواهند کار خارج از مجموعه یا در منزل انجام شود یا اینکه کارشناس مجبور به حضور در مجموعه نباشد بسیار مناسب می باشد ، زیرا کارشناس در هر محلی که باشد تماس به تلفن همراه او وصل شده و او می تواند بدون حضور در مجموعه مشاوره و خدمات لازم را به کاربر ارائه دهد. سیستم به صورت خودکار زمانی که تنها 5 دقیقه از اعتبار مشترک باقی مانده باشد پیغام مناسب برای کاربر پخش می نماید.

کد اشتراک یا CallerID :

در سیستم می توان کد اشتراک تعریف کرد و اعتبار کد اشتراک را نیز به میزان دلخواه شارژ نمود. یا اینکه در سیستم با توجه به شماره تماس گیرنده (Caller ID)اعتبار تعریف کرد ، به این صورت که شماره تماس کاربر به همراه میزان اعتبار وی در سیستم ثبت می شود و هنگام تماس نیازی نیست که کاربر کد اشتراک داشته باشد ، میزان اعتبار وی از طریق Caller ID وی مشخص شده و اعلام می شود.

گزارشات :

در این سیستم می توان گزارش کاملی از سوابق تماس های هر مشترک با جزئیاتی مانند تاریخ و ساعت تماس ، مکالمه با کدام کارشناسی انجام شده و ...گرفت. همچنین در سیستم تاریخچه مصرف اعتبار هر مشترک و میزان اعتبار مانده هر اشتراک به صورت کامل ثبت و قابل گزارش گیری می باشد.برچسب ها


سیستم کنترل اعتبار سیستم کنترل شارژ تماس های تلفنی مشاوره تلفنی