تلفن گویا برای شرکت ها و سازمان ها


اپراتور  خودکار - تلفن گویا

کاربرد های رایج سیستم تلفن گویا در شرکت‌های خصوصی و دولتی استفاده از امکاناتی نظیر منشی خودکار و اتصال به صورت اتوماتیک به داخلی ها (اپراتور خودکار)، دریافت فکس ، اطلاع رسانی و صندوق صوتی می باشد.

در این سامانه تماس گیرندگان پس از تماس با شرکت و شنیدین پیغام خوش آمد گویی می توانند داخلی مورد نظر خود را مستقیما شماره گیری کرده و به داخلی شخص موردنظر متصل شوند و یا در صورت عدم اطلاع از شماره داخلی می توانند با شنیدن منوی صوتی و انتخاب منوها ، به واحد ها و بخشهای مختلف شرکت ارتباط داده شوند.

صف انتظار و اعلام نوبت یکی از سرویس هایی است که موردتوجه شرکت هایی است که ترافیک تماسهای نسبتا بالایی دارند، و یا بیشتر اوقات داخلی ها مشغول هستند. اعلام نوبت جهت انتظار تماس گیرنده موجب رعایت حق تقدم تماس گیرندگان و افزایش رضایت آنها می گردد.

بطور خلاصه برخی از امکانات تلفن گویا که برای شرکت ها بیشتر استفاده می شود عبارتند از :

 • اپراتور خودکار
 • صف انتظار
 • صندوق صوتی
 • ارسال و دریافت فکس (فکس سرور)
 • اطلاع رسانی
 • ارتباط با CRM و سایر نرم افزارها
 • پیشنهادات و انتقادات (صدای مشتری)
 • شکایات و پیگیری شکایات
 • نظرسنجی
 • کنترل اعتبار ( شارژینگ )
 • نمایش شماره تماس گیرنده CallerId
 • خواندن اطلاعات از بانک اطلاعاتی و اعلام به مشتری

  پاسخگویی 24 ساعته

 صرفه جویی در هزینه نیروی انسانی

 ارتقاء سطح کیفی شرکت

 اطلاع از وضعیت پاسخگویی داخلی ها

 گزارشات تماس ها


سامانه اپراتور خودکار مانند منشی عمل می کند و درصورتی که داخلی موردنظر مشغول باشد و یا پاسخ ندهد ، پیغام مناسب به تماس گیرنده اعلام می کند تا تماس گیرنده بتواند به منوی قبل برگشته و یا به اپراتور متصل شود. با توجه به اینکه در سامانه پیام گو ، امکان طراحی سناریو وجود دارد می توان گزینه هایی که پس از مشغولی و یا عدم پاسخگویی داخلی پخش می شود را مطابق نیاز مشتری تنظیم نمود. منوهایی که معمولا در این حالت پخش می شوند اتصال به اپراتور ، ضبط پیغام صوتی برای داخلی (صندوق صوتی) ، ورود به صف انتظار و یا برگشت به منوی قبل می باشد.

از موارد دیگر استفاده تلفن گویا امکان پخش پیغام های مختلف جهت اطلاع رسانی است اطلاعاتی از قبیل آدرس و شماره تلفن شرکت ، آدرس سایت شرکت ، اعلام ساعات کاری و زمینه کاری شرکت ، پخش پیامهای تبلیغاتی ، اعلام اطلاعات محصولات و غیره. امکان داشتن سناریو های مختلف برای ساعات و روزهای مختلف نیز وجود دارد . به عنوان مثال می توان برای ساعات کاری که شرکت فعال می باشد یک سناریوی اپراتور خودکار و برای ساعات غیر کاری که شرکت تعطیل می باشد سناریوی دیگری مانند ضبط پیغام صوتی ، اعلام اطلاعات و یا دریافت فکس نیز استفاده شود.


با لینک تلفن گویا به نرم افزارهای CRM ، تماسهای مشتریان را ثبت کنید


سامانه تلفن گویای پیام گو می تواند به انواع بانک های اطلاعاتی وصل شود و یا از طریق فراخوانی وب سرویس اطلاعات دریافت کند، بنابراین می توان آنرا به سایر نرم افزار ها مانند نرم افزارهای حسابداری ، فروش ، CRM و ... متصل نمود و اطلاعاتی که تماس گیرندگان لازم دارند ، بصورت مکانیزه به آنها اعلام شود. نظر به اینکه سامانه تلفن گویای شرکت تیبا سامانه کاملا پویا و قابل برنامه ریزی است می توان هر نوع خدماتی که از طریق تلفن قابل ارائه به تماس گیرندگان باشد را ارائه نمود.

استفاده از سیستم تلفن گویا به عنوان یک فکس سرور نیز در شرکتها سازمانها و ادارات معمول می باشد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که تمامی فکس های ارسالی را بصورت فایل در یک سرور بصورت متمرکز نگهداری کنید و از طریق نرم افزار تحت شبکه کلیه واحدها با سطح دسترسی مشخص به فکس ها دسترسی یابند که موجب صرفه جویی در هزینه دستگاه های فکس ، کاغذ و نگهداری مستندات می گردد.از امکانات دیگر فکس سرور ارسال فکس گروهی است که صفحات فکس مشخص شده را به مجموعه ای از شماره تلفن ها ی تعریف شده ارسال می کند.برچسب ها


تلفن گویا اپراتور خودکار